top of page

Teslimat:

Siparişlerinizin tamamlanması akabinde satın almış olduğunuz ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Aksi durumlar ve olası gecikmeler için çalışanlarımız sizlerle iletişim kuracaktır. 

İade koşullarınız nelerdir?

İade işleminizin yapılabilmesi için ürünlerin kullanılmamış, tadilat görmemiş ve satılabilirlik özelliğinin kaybedilmemiş olması gerekmektedir.

Ürünlerin, siparişinizle birlikte gönderilen iade formu üzerindeki alanları doldurularak geri gönderilmesi gerekmektedir.

İade süremiz 30 gündür. Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır. Satın alınan ürünlerde sadece iade yapılabilir, değişim uygulamamız bulunmamaktadır.

Ürün iade aşamaları nelerdir?

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için siparişinizle birlikte gönderilen iade formu üzerindeki alanları doldurularak geri gönderilmesi gerekmektedir.

İade ürünlerinizi Mng Kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir. Mng Kargo ile anlaşmamız gereği yapacağınızı gönderiler için kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Farklı kargo firmaları ile gönderim yapmak isterseniz kargo ücretinin tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.

İade ürününüzün bize ulaşmasını takiben, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli hesabınıza veya kartınıza iade edilecektir.

*Teslim alındıktan sonraki 30 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, Zuhre tarafından iade alınmayacaktır

Online mağazanızdan satın alınan ürünlerin iade süresi kaç gündür?

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren otuz (30) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Kusurlu ürünlerin iade süresi de 30 gündür.

Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır

Neden sadece ilk 30 gün içinde iade kabul ediliyor?

Tüketici Kanunu’nda yer alan Sebep Göstermeden Cayma Hakkı, ürünü teslim aldığınız tarihten sonraki ilk 30 günlük süreyi içeriyor. Satın almış olduğunuz ürünü bu süre içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü herhangi bir üretim hatasından dolayı iade etmek istediğinizde ise iade süresi 30 gündür.

bottom of page