top of page

HAKKIMIZDA

Vizyon

"Yeni Nesil Çiçekçilik" mottosuyla çıktığımız yolda Türkiye'de çiçekçiliğin kaliteden ödün vermemesini sağlayarak, uluslarası standartlara gelmesine katkıda bulunmak.

 

Misyon

Kurulduğumuz günden beri ürün yelpazemizi genişletmek ve müşterilerimizin daha iyi deneyimler elde etmesini sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Şimdiye kadar katettiğimiz gelişimle gurur duyuyoruz ancak daha da iyi bir alışveriş deneyimi ve bilgi paylaşımı sunmak için J&F Ailesi olarak bundan daha fazlasını yapmaya çabalıyoruz.

 

Türkiye'de çiçekçiliğin ortak dilini oluştururken, bu sürece sizleri de dahil etmeyi amaçlıyoruz. Hem bilgi paylaşımını tek bir platformda toplayarak birlikte büyümeyi hem de sektör hakkındaki bilinmeyenleri ve merak edilenleri profesyoneller aracılığıyla paylaşmayı istiyoruz. Tüm bunları video, blog ve atölye içerikleriyle birlikte web sitemizde sunmayı hedefliyoruz.

 

Koleksiyonlarımızdaki ürünlerimizi titizlikle seçiyor ve kalitesini ön planda tutarak sizler için üretiyoruz. Yerli üretimi önemsiyor, yerli üreticilerle birlikte çalışmayı tercih ediyoruz. Satın alım sürecinde teslimat seçenekleri ve ödeme yöntemleri açısından birçok imkan sunarak esneklik sağlıyoruz. 

 

Siz de ürün galerimize göz atın ve JOLIE AND FLOWERY ile alışveriş keyfini bizzat deneyimleyin. 

 

Sorularınız, yorumlarınız ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bouquet of Flowers
bottom of page